CLUBUITSTAPPEN OP ZONDAG 2022


27/02 Zondag Tillegembos 9h
06/03 Zondag Leffinge - Nieuwpoort 9h
13/03 Zondag Ruddervoorde - Zwevezele 9h
20/03 Zondag Verkenning D.Bogaertrit 9h
27/03 Zondag Duinenrit Koksijde 9h
03/04 Zondag Kasseirit Zarren - Steenstraat - Klerken 9h
10/04 Zondag Adinkerke 9h
17/04 Zondag Kasseirit Houtave 9h
24/04 Zondag Damme - Vivenkapelle 9h
01/05 Zondag Staden - Passendale - Houthulst 8h30
08/05 Zondag Lo - Knokkebrug - Woumen 8h30
15/05 Zondag Lichtervelde - Beveren (12u30 Pastabuffet Sportkaffee) 8h30
22/05 Zondag Bray dunes 8h30
26/05 Donderdag Dagrit - Trappisten rit naar Watou ( Met boterham en Sint Bernardus) 9h
29/05 Zondag Bachten de Kupe -Oeren 8h30
05/06 Zondag Brugge - Sluis 8h30
12/06 Zondag Loppem - Hertsberge 8h30
19/06 Zondag Diksmuide - Fintele 8h30
26/06 Zondag Daguitstap !! Nog te bepalen   9h
03/07 Zondag Torhout - Gits - Passendale 8h30
10/07 Zondag Koksijde - Steenkerke 8h30
17/07 Zondag Ruidenberg - t Hoge van Torhout 8h30
21/07 Donderdag Zedelgem - Slijpe 8h30
24/07 Zondag De Geite - Moorslede 8h30
31/07 Zondag Gistel - Ieper 8h30
07/08 Zondag Oostkamp - Ruddervoorde 8h30
14/08 Zondag De Haan - Dudzele 8h30
15/08 Maandag Krekedalroute 8h30
21/08 Zondag Tielt 8h30
28/08 Zondag Maldegem 8h30
04/09 Zondag Brugge - Meetkerke 8h30
11/09 Zondag Langemark - Diksmuide 8h30
18/09 Zondag Aalter 8h30
25/09 Zondag Hoeke - Uitkerke 8h30
02/10 Zondag Nieuwkapelle - Merkem 9h
09/10 Zondag Ardooie 9h
16/10 Zondag Houtave 9h
23/10 Zondag Sluitingsrit naar Bulskamp : traktatie door het bestuur 9h

CLUBUITSTAPPEN OP ZONDAG 2022


Ritnaam bevat link GPX


27/02 Tillegembos 9h
06/03 Leffinge - Nieuwpoort 9h
13/03 Ruddervoorde - Zwevezele 9h
20/03 Verkenning D.Bogaertrit 9h
27/03 Duinenrit Koksijde 9h
03/04 Kasseirit Zarren - Steenstraat - Klerken 9h
10/04 Adinkerke 9h
17/04 Kasseirit Houtave 9h
24/04 Damme - Vivenkapelle 9h
01/05 Staden - Passendale - Houthulst 8h30
08/05 Lo - Knokkebrug - Woumen 8h30
15/05 Lichtervelde - Beveren (12u30 Pastabuffet Sportkaffee) 8h30
22/05 Bray dunes 8h30
26/05 Dagrit - Trappisten rit naar Watou ( Met boterham en Sint Bernardus) 9h
29/05 Bachten de Kupe -Oeren 8h30
05/06 Brugge - Sluis 8h30
12/06 Loppem - Hertsberge 8h30
19/06 Diksmuide - Fintele 8h30
26/06 Daguitstap !! Nog te bepalen 9h
03/07 Torhout - Gits - Passendale 8h30
10/07 Koksijde - Steenkerke 8h30
17/07 Ruidenberg - t Hoge van Torhout 8h30
21/07 Zedelgem - Slijpe 8h30
24/07 De Geite - Moorslede 8h30
31/07 Gistel - Ieper 8h30
07/08 Oostkamp - Ruddervoorde 8h30
14/08 De Haan - Dudzele 8h30
15/08 Krekedalroute 8h30
21/08 Tielt 8h30
28/08 Maldegem 8h30
04/09 Brugge - Meetkerke 8h30
11/09 Langemark - Diksmuide 8h30
18/09 Aalter 8h30
25/09 Hoeke - Uitkerke 8h30
02/10 Nieuwkapelle - Merkem 9h
09/10 Ardooie 9h
16/10 Houtave 9h
23/10 Sluitingsrit naar Bulskamp : traktatie door het bestuur 9h